درب بازکن گاراژ JACKSHAFT چیست؟ 

درب بازکن گاراژ JACKSHAFT چیست؟

درب بازکن گاراژ JACKSHAFT چیست؟

درب بازکن گاراژ JACKSHAFT چیست؟

وقتی زمان تعویض درب گاراژ شما فرا رسیده است ، نه تنها مسئولیت انتخاب درب جدید با به روزرسانی های برتر و اتمام مدرن را بر عهده خواهید داشت ، بلکه باید عملکرد درب جدید خود را با درب بازکن درب گاراژ بهینه کنید. با جدیدترین پیشرفت های صنعت ، انواع مختلفی از مدل های بازکن جدید در چندین سبک موجود است - صاحبان خانه باید انواع مختلف را درک کنند و اینکه چگونه هرکدام می توانند از منافع شما انتظارات طولانی مدت داشته باشند.

در طی چند سال گذشته ، درب بازکن های شاخه جک محبوبیت بسیاری از صاحبان خانه را افزایش داده است. بازکن های جک شافت که به طور سنتی در تنظیمات تجاری معمول هستند ، از عملکرد بهتر و ویژگی های ساده ای برای استفاده های استثنایی مسکونی برخوردار هستند.

چگونه یک بازکن JACKSHAFT کار می کند؟

دربازکن درب گاراژ دیواری ، که اغلب از آن به عنوان درب بازکن جک نامیده می شود ، یک نوع ماشین منحصر به فرد است که در سمت چپ یا راست درب بازکن درب گاراژ در مقابل بالای سر با سیستم پیست و راه آهن نصب می شود. بازکننده های جک شافت برای بالا و پایین آوردن درب به میله پیچشی درب گاراژ متصل می شوند. این سیستم برای هر نوع درب گاراژ از جمله بالابر کامل عمودی ، بالابر استاندارد و بالابر مناسب است. درهای بازشوی جک با طراحی برتر خود به طرز باورنکردنی ساکت و مناسب برای گاراژهای واقع در مجاورت یک محل زندگی هستند.

مدل های بازکننده جک شافت مسکونی می توانند روی درب های بزرگ گاراژی کار کنند که تا 14 فوت ارتفاع دارند و دارای ظرفیت عملیاتی مشابه با اپراتورهای واگن برقی هستند ، از جمله مراحل نصب ، طول عمر ، ظرفیت عملکرد سنگین و ضمانت ها. در حالی که نصب درب بازکن شافت جک معمولاً هزینه کمتری نسبت به مدل درب بازکن بالابر کمربند یا زنجیره ای دارد ، اما دامنه مزایای بازکن جک شافت هزینه های اولیه را جبران می کند.

جوانب مثبت یک درب بازکن جاکسفت

اگرچه مدل های بازکن شافت جک دیواری در مقایسه با گزینه های سربار استاندارد غیر معمول و ترسناک به نظر می رسند ، بسیاری از صاحبان خانه به دلیل مزایای بی نظیر آن ، باید به فکر ارتقا to این نوع ماشین ها باشند. اگر مطمئن نیستید که آیا درب بازکن شافت می تواند به نفع خانه شما باشد یا خیر ، مزایای زیر را در نظر بگیرید:

فضای ذخیره سازی بهتر: به دلیل نصب شدن در کنار درب گاراژ در مقابل سربار ، صاحبان خانه می توانند فضای سقف گاراژ بیشتری را در اختیار داشته باشند که اغلب برای ذخیره وسایل بزرگ یا شکل ناجور مانند دوچرخه ، کانو و سایر وسایل بزرگ استفاده می شود. سیستم های ریلی که توسط بازکن های درایو زنجیره ای و تسمه ای استفاده می شوند ، فضای موجود در سقف را محدود می کنند ، در حالی که بازکن های جک شافت منطقه بسیار مورد نیاز را ایجاد می کنند. از این طرح می توان برای درب های گاراژ بالابر نیز استفاده کرد و نیازی به نصب تابلوی کاذب را از بین برد.

گزینه های نصب متغیر: گاراژهایی با سقف فوق العاده بلند یا کم می توانند از نصب درب بازکن گاراژ در کنار درب بهره مند شوند. درهای درب گاراژ واگن برقی دارای ریل حداقل به 48 اینچ تراز بالای سر درهای گاراژ نیاز دارند که بسیاری از خانه ها نمی توانند از آن استفاده کنند. در این موارد خاص ، درهای بازکن جک یک گزینه بازکن کارآمد و قابل اطمینان ارائه می دهند.

ویژگی های ایمنی بهتر: با بازکن های مدرن جک شافت ، می توانید خیال آسوده داشته باشید که خانه شما به آخرین پیشرفت های ایمنی از جمله سیستم های برگشت و سنسورهای ایمنی دسترسی دارد. بسیاری از مدل های درب بازکن جک شافت نیز می توانند با داشتن چراغ 200 وات برای ایمنی و راحتی بیشتر ، ارتقا یابند.

 

 

پیشرفت های امنیتی بیشتر: درهای باز شو درب گاراژ از یک کد فرکانس درب بازکن برای باز و بسته شدن درب گاراژ استفاده می کنند - این کد به راحتی می تواند در ریموت دیگر کپی شده و به عنوان راهی برای ورود به خانه شما استفاده شود. جدیدترین مدل های درب بازکن گاراژ - از جمله مدل های جک شافت - دارای کدهای درب نورد هستند که برای جلوگیری از کپی کردن ، هر زمان که درب باز می شود کد درب منحصر به فردی دارند.

قابلیت های راحتی به روز شده: جدیدترین مدل های درب بازکن گاراژ نه تنها از بهترین ویژگی های ایمنی و امنیتی برخوردار هستند ، بلکه دارای چندین به روزرسانی اتصال از جمله اتصال Wi-Fi و کنترل گوشی های هوشمند هستند. دربازکن های جک شافت LiftMaster دارای MyQ - یک برنامه رایگان برای دستگاه Apple یا Android شما - است که به صاحبان خانه اجازه می دهد هشدارهای واقعی را دریافت کرده ، درب گاراژ خود را از هرجایی کنترل کرده و درب را با سایر دستگاه های امنیتی خانه هماهنگ کنند.

چه موقع یک درب بازکن جاکلت را انتخاب کنید

از آنجایی که بازکن های جک شافت به طور سنتی برای استفاده های تجاری طراحی می شدند ، چرا تعداد بیشتری از مالکان خانه ها انتخاب می کنند که به این مدل ارتقا پیدا کنند؟ دربازکن درب گاراژ جک شفت درب بازکن درب گاراژ را به صاحبان خانه منعطف تر و قابل اطمینان تر می کند. می توانید از آنها برای هر نوع عملکرد درب گاراژ استفاده کنید ، اما همچنین برای شرایط زیر مناسب است:

سقف های گاراژ بلند: درهای استاندارد گاراژ اتومبیل یک یا دو نفره تقریباً هشت فوت ارتفاع دارند ، اما سقف های خانه های جدید ممکن است تا 12 فوت باشد. این فضای موجود غالباً برای نگهداری وسایل بزرگ مورد نیاز است و سیستم ریلی که توسط بازکن های تسمه یا درایو زنجیره ای استفاده می شود ممکن است فضای سربار موجود شما را محدود کند - با درب بازکن شافت می توانید از تمام فضای موجود استفاده کنید.

سقف های شیب دار: اگر خانه شما به عنوان یک سقف شیب دار گاراژ ، نصب یک درب بازکن درب گاراژ بسیار دشوار است. با سبک جک شافت ، به راحتی و بدون سردرد نصب می توانید عملکرد صاف داشته باشید.

عمق محدود گاراژ: برای درب بازکن درب سقف باید حداقل 48 اینچ فاصله در دسترس باشد. غالباً ، یک دیگ بخار ، لوله کشی یا وسایل دیگر می تواند میزان عمق درب گاراژ را محدود کند ، و درب بازکن شافت جک دیواری را به مناسب ترین گزینه تبدیل کند.