چگونه یک دوربین IP بدون DVR یا NVR راه اندازی کنیم؟ 

چگونه یک دوربین IP بدون DVR یا NVR راه اندازی کنیم؟

  • صفحه اصلی
  • چگونه یک دوربین IP بدون DVR یا NVR راه اندازی کنیم؟
چگونه یک دوربین IP بدون DVR یا NVR راه اندازی کنیم؟

چگونه یک دوربین IP بدون DVR یا NVR راه اندازی کنیم؟

برای راه اندازی دوربین IP بدون DVR یا NVR به دو روش وجود دارد. یعنی از طریق ورود به UID (برای دوربین های P2P) و انتقال پورت

1. ورود به UID

DVR یا NVR عمدتا برای ضبط و ذخیره تصاویر دوربین های امنیتی طراحی شده است. بدون DVR یا NVR ، دوربین های IP همچنان می توانند به طور مستقل به عنوان دستگاه های نظارتی مستقل کار کنند ، دقیقاً مانند دوربین های امنیتی با کارت SD. با پیشرفت تکنولوژی ، امروزه دوربین IP مستقل قادر به پشتیبانی از اتصال WiFi ، پخش ویدئو P2P و ضبط کارت SD است.

برای دوربین های IP پیشرفته ، مانند دوربین های فروخته شده توسط Vstarcam ، تنظیم دوربین های IP بدون DVR یا NVR برای مشاهده زنده و ضبط فیلم بسیار آسان است.

به عنوان مثال با استفاده از دوربین IP P2P Vstarcam C24S-PLUS ، در زیر 3 مرحله سریع برای انجام تنظیم دوربین امنیتی بدون DVR یا NVR آورده شده است.

مرحله 1: نرم افزار دوربین امنیتی رایگان ارائه شده توسط سازنده را بارگیری کنید.

مرحله 2: UID و رمز ورود دوربین را برای افزودن دستگاه دوربین وارد کنید (به منظور بهبود امنیت دوربین ، به یاد داشته باشید رمز عبور پیش فرض را تغییر دهید)

مرحله 3: روی دوربین روی App / Client کلیک کنید و سپس می توانید Vstarcam C24S-PLUS را از طریق اینترنت مشاهده کنید.

اسکن UID

علاوه بر Vstarcam ، سازنده مشهور دوربین های مداربسته مانند HIKVISION و Dahua همچنین دارای دوربین IP مستقل هستند که از ویژگی های غنی مانند: اتصال Wifi ، ضبط ویدیوی کارت SD ، پخش ویدئو P2P و پخش پشتیبانی می کند.

HIKVISION

داهوا

2. حمل و نقل بندر
می توانید برخی از تنظیمات را در gateway خود در اینترنت انجام دهید که امکان انتقال پورت بر روی فایروال شما را فراهم می کند.

 

راه اندازی دوربین IP

 

قسمت Port Forwarding را پیدا کنید. اگرچه صفحه هر روتر اندکی متفاوت خواهد بود ، اما برچسب های معمول منو در بخش تنظیماتی که شامل Port Forwarding هستند عبارتند از: "Port Forwarding" ، "Applications" ، "Gaming" ، "Virtual Servers" ، "Firewall" و "Protected Setup".

یک پیش تنظیم حمل و نقل پورت پیدا کنید. بسیاری از روترها دارای یک منوی کشویی با گزینه های از قبل پیکربندی شده برای برنامه های شناخته شده هستند. اگر می خواهید پورت های یکی از این برنامه ها را باز کنید ، آن را از فهرست کشویی "نام سرویس" یا "برنامه" (یا موارد مشابه) انتخاب کنید و سپس با کلیک روی ذخیره (یا موارد مشابه) تغییرات خود را ذخیره کنید.
یک ورودی سفارشی ایجاد کنید. اگر برنامه ای که می خواهید اضافه کنید لیست نشده است ، باید یک ورودی حمل و نقل پورت سفارشی ایجاد کنید. هر روتر روش کمی متفاوت برای انجام این کار دارد ، اگرچه اطلاعات مورد نیاز برای هر روتر یکسان است
آدرس IP خصوصی رایانه خود را وارد کنید. این در قسمت "Private IP" یا "Device IP" قرار دارد. می توانید آدرس IP خصوصی خود را روی رایانه شخصی یا Mac پیدا کنید.
تنظیمات خود را ذخیره کنید. روی دکمه ذخیره یا اعمال کلیک کنید. در صورت درخواست ، برای اینکه تغییرات اعمال شود ، باید به روتر خود اجازه دهید مجدداً راه اندازی شود.


تعهد ما

تیم های فروش و نصب ما با همکاری یکدیگر مشاوره ، توسعه ، استراتژی و پشتیبانی اختصاصی ارائه می دهند که رضایت مشتری را بهینه می کند. علاوه بر این ، ما انواع دوربین های مدار بسته و خدمات نصب مورد نیاز مشتری را ارائه می دهیم. ما در وب سایت خود انواع محصولات مانند دوربین مداربسته ، دوربین IP فوق العاده با کیفیت بالا ، تلویزیون HD ، دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین مدار بسته IP بی سیم HD را در وب سایت خود ارائه می دهیم. ما بسته های دوربین مدار بسته / IP با رزولوشن 5MP ، کیفیت ضد آب و عملکرد دید در شب را با گزینه IR-cut ، ضبط برنامه ارائه می دهیم. تمام مشخصات ممکن است در تمام بسته ها متفاوت باشد تا نیاز مشتریان را برآورده کند.

 

راه اندازی  دوربین IP بدون DVR یا NVR

 

محصولات و خدمات ما

تمام بسته های ما شامل محصولات ، کابل کشی کامل ، نصب و پیکربندی است. علاوه بر این ، ما 2 سال گارانتی محصول ، ضمانت خدمات 1 ساله و پشتیبانی فنی مادام العمر رایگان ارائه می دهیم. علاوه بر این ، نصب سقف و نصب دیوار برای حداکثر پوشش منطقه ارائه شده است.

ما در صنعت دوربین مداربسته انواع مارک های معروف مانند هایک ویژن ، داهوا ، آوتک ، وستارکام ، SAFEVue و ... را ارائه می دهیم. ما از کیفیت بالا و استاندارد خدمات بالا برای خدمت به مشتری خود اطمینان داریم.

تومر بهتر

شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از ما بازدید کنید تا شرایط و شرایط سایت خود را به ما اطلاع دهید و سپس ما در مورد سیستم دوربین مداربسته مشاوره تخصصی را به شما ارائه خواهیم داد. شما همچنین می توانید نظر سنجی رایگان سایت را درخواست کنید ، نصب کننده ما از مکان شما بازدید می کند و در سایت با شما صحبت خواهد کرد.

آخرین تکنولوژی

HikVision و Dahua که در حال حاضر شماره 1 و 2 ارائه دهنده سیستم نظارت در جهان هستند ، که سالها توسط ما تهیه و نصب می شوند. ما جدیدترین دوربین های IP ، DVR ، XVR ، NVR و غیره را تهیه ، نصب و پیکربندی می کنیم.